Jdi na obsah Jdi na menu
 


Afrika očima dětí
ObrazekTuto nádhernou knihu si v blízké době pořídím a budu Vám zde ukazovat krátké úryvky. V této knize jsou sohové práce, které psali děti 12-16 let a na internetu sem si hledala úryvky z této knihy a ty děti, které psali slohové práce - je vidět, že o světě již vědí své...

Toto Humanistické centrum narovinu má pobočku na Praze 5, Vltavská 24 nedaleko stanice metra Anděl.

Pokud se Vám nechce jet do Prahy a hledat tuto pobočku, můžete si ji objednat
tel. 257 310 329, mobil 777 831 836
e-mail: info@humanistinarovinu.cz
Otevřeno pondělí - pátek 9 - 17 hod., večery a víkendy dle domluvy

Ukázka: Prosím vás, přestaňte prodávat Africe zbraně
Afrika nemusí být pokusný králík, na kterém cizinci vydělávají peníze prodejem zbraní a kde provádí své ďábelské experimenty. Afrika by mohla žít v míru, ale nějaké jiné země vždy způsobí v Africe boje, aby zde mohly prodávat své bomby. My, Afričané, nepotřebujeme zbraně. Nejíme zbraně. V Somálsku můžete vidět skoro každé dítě se zbraní v ruce. Kde je berou? V Africe nevyrábíme zbraně. Západní země, prosím vás, ušetřete nás tohoto utrpení.
Miluji Afriku. A obracím se na celý svět s žádostí, aby ukázal Africe trochu respektu a důstojnosti, protože Afrika poskytuje přístřeší bohaté černé kultuře a velmi vlídným a pohostinným lidem.
Stephen Njuguna, 15 let. Gachie Primary School, Kiambu distrikt


Opravdu je to velmi krásná kniha a stojí 150 Kč. Pokud ji přečtete budete zase o něco bohatší
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

STOP HLADOMORU A BIEDY V AFRIKE

(Magdalena, 30. 9. 2009 16:19)

WWW.SVETELNYTYM.ESTRANKY.CZ
WWW.SVETELNY.TYM.SK

lidské rasy si nejsou rovny.

(Disident, 3. 4. 2009 23:02)

Otázka proč míchat rasy,národy lidi logiku má.Nelze pokládat černocha za rovného bělohu.Na prvním místě je Čech potom Bílej pak křestan nebo jiné vyznání a až na čtvrtém nebo dalším místě by měl být člověk.Opravdu dávat pojem lidská bytost na první místo je dost ujetý nemyslíte?My předci všichni byly bílý a já jsem čistokrevný Čech.Opravdu se nad tím vším zamyslete vzpomente na jednu moudrost Jedině skrze pevné dogma a škatulkování lze dosáhnout osvícení a cokoli začíná na ismus je většinou dobrý.
Kdo se tím řídí tak nezabloudí.
NA PRVNÍM MÍSTĚ ČECH BÍLEJ A AŽ NA POSLEDNÍM LIDSKÁ BYTOST! Až budu mít deti tak je k tomu naučím.
Jsme předce Češi tak si toho važme!

co je to za otázku???

(Ten nikdo, 29. 3. 2009 21:48)

proč míchat kultury a zbližovat odlišné rasy lidí??? co to je za otázku, co třeba proto, že to slovo nadřazené pro černochy, bělochy jsou LIDI. Některá zvířata spolu žijí v zájemné symbioze, i když jsou z jiného druhu. Třeba nějaký tvůj předek byl černý nebo dokonce s puntíkama, ale pořád to nějak souvisí s Tebou. Všichni jsme jen lidi. Třeba máme vady na kráse nebo jinou barvu...ale pořád patříme k sobě..:o)

Poznámka

(Disident, 28. 3. 2009 18:44)

Určitě to co děláte myslíte dobře. Ne každému se to ovšem líbí.Náká pomoc africe proč ne jen at nechodí sem do Čech.Po staletí si budujeme Český Národ svou kulturu a nepotřebujeme kulturu jinou.Jedna moudrost praví jestli chcete zničit nejakou kulturu smíchejte jí s ostatními.
Nic proti černochům nemám i když rasista jsem at žijí v míru a pohodě ale na svém kontinentě.
Mnoho Čechů bude do posledního muže bránit Bílou Rasu svůj Český Národ a nataháním se barevných se ničemu nepomůže právě na opak.
Nic ve zlým jen nevim proč míchat kultury a zbližovat odlišné rasy lidí.