Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.akce - Adopce na dálku

30. 1. 2008


Adopce na dálku.

Obrazek


Náš černoušek je adoptován přes humanistické centrum Narovinu. Přes tuto organizaci jdou všechny zásilky pro i od našeho černouška. Takže máte větší jistotu, že vaše zásilka bude doručena do správných rukou. Pokud se rozhodnete adoptovat nějaké dítko. Můžete zkusit i tuto organizaci. Na jejich internetových stránkách www.humanistinarovinu.cz se dozvíte všechny potřebné informace a seznam dětí, kteří potřebují adoptivní rodiče, kteří jim prokážou svou lásku tím, že mu dáte jednu z mála cenných věcí na světě. A to sice vzdělání, které potřebuje, aby nenaletěl zlým lidem, kteří by ho chtěli ošálit nebo okrást.

 

Humanistické centrum Narovinu je občanské sdružení, které vzniklo v roce 1995 z iniciativy členů mezinárodního Humanistického hnutí. Cílem činnosti je podpora a šíření humanistických myšlenek, ochrana lidských práv, rozvoj občanské společnosti různými formami kulturně-společenské činnosti a projekty rozvojové spolupráce a výchovy.

 

Obrazek


Můžete si zde prohlédnout fotografie, informovat se projektech pořádajících v různých koutech světa, poskytnout případnou pomoc a hlavně se tu dozvíte veškeré informace, které potřebujete pro adopci dítěte. Myslím, že každý kdo má v srdci trošičku dobra může dítě adoptovat. Když si pomyslíte, že když si každý měsíc dáte pár peněz stranou a jednou za rok (což není zas tak často) pošlete 7 200 Kč, tak vás potěší, že jste pomohli bezmocnému dítěti. A největší potěšení je, když vám Vaše adoptované dítě píše, jak Vám hluboce děkuje. Tento pocit Vás zahřeje na duši. Můžete mu posílat drobné hračky, psací potřeby, oblečení a hlavně mu můžete psát dopisy. Můžete se ho ptát jak se má jeho sestra nebo jeho nemocná maminka. Když mu budete psát často, tak ho to velmi potěší, když si uvědomí, že nejste jeho rodič jenom kvůli penězům, ale také proto, že o něj máte zájem. Pokud jste se rozhodli nějaké dítě adoptovat, tak Vám gratuluji a přeji Vám šťastné rodičovství na dálku.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář